PINAR GÜNSEVEN Mimarlık Mühendislik Müşavirlik 2010 yılında Mimar Pınar GÜNSEVEN tarafından Ankara da kurulmuştur.

Şirketimizin faaliyet alanlarını sırasıyla, Mimari projeler, dekorasyon hizmetleri, restorasyon projeleri ve müşavirlik hizmetleri oluşturmaktadır.

Biz Arsadan başlayarak aldığımız projeleri bir nakış gibi işleyerek müşterimizin istek ve arzularına göre Projeyi anahtar teslimi tamamlayan Mimari inşaat firmasıyız. Hastane, Otel, yaşam alanı, konut, ofis, kurumsal yapı ve iş merkezi gibi farklı mekan ve yapıların anahtar teslimi ince yapı işlerini yürütmekte ve projelerin mimari ve iç mimari uygulamalarında danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Verdiğimiz hizmetler de ;tasarımların planlaması, ön projeleri hazırlanması, tüm uygulama projelerinin çizimi, Teknik şartnamelerin hazırlanması, imalat çizimlerinin yapılması, sahaya yönelik nokta detayları ve çeşitli uygulamalara yönelik danışmanlık hizmetlerinin yapılmasını kapsar.
Tüm projelerin sunumu da profesyonel bilgisayar donanımları kullanılarak 3-boyutlu mimari ve grafik sunumlardan yararlanarak yapılmaktadır.

PINAR GÜNSEVEN Mimarlık hikayesini renkler ,dokular ve mimari vasıflar üzerinden anlatır. Mimarlarımız bireysel zevklerinizi dinler anlar ve sizin hayallerinizi yaşamınızda kullanmanızı sağlayacak tasarımlara döker

Mimar Pınar GÜNSEVEN müşterilerin ihtiyaçlarına ve her projeyi çevreleyen koşullara göre özel ve sıra dışı yanıtlar verir. Her işe taze bir ruh getirmek, her program saha ve kullanıcıya ait ayırt edici farklı özellikleri ortaya çıkarması ile bilinir.

Pınar GÜNSEVEN MİMARLIKTA Müşteri memnuniyeti ön planda olup müşteri ile çalışma ilişkisi son derece önemlidir.

Danışmanlık ve Proje Yönetimi

Sabit ve hareketli mobilya üretiminin yanısıra, otel yatırımları ve yaşam alanları için ihtiyaç duyulabilecek tüm iç mimarlık uygulamaları ve dekorasyon işleri için projeler yürütmekte ve mimari uygulamalarda profesyonel çözümler sunmaktadır.

Yaşam alanlarına dair her türlü dekorasyon ihtiyacına çözüm getiren PINAR GÜNSEVEN Mimarlık, özel üretim mobilyalarının yanısıra aksesuar, döşemelik ve perdelik kumaşlar, duvar kâğıtları, aydınlatma, banyo ve mutfak mobilyaları gibi bir çok farklı alanda hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Kaliteden hiçbir zaman taviz vermeden, işveren memnuniyetine odaklı hizmetlerinde, yüklendiği işleri, ön görülen bütçe ve süresine uygun olarak tamamlamayı ilke edinmiş olup, tamamladığı başarılı eserleri ile sektörde ön planda kalmayı hedeflemiştir.

Marka Mağaza Proje Çalışması

Pınar GÜNSEVEN Mimarlık yapılan alışveriş merkezlerinin proje safhasında iken ,maket üzerinden önce kiralamasını ardından kiracısı ile satışını inşaat safhasında kurduğu profesyonel ekip ile yapmakta olup Türkiye’de marka mağaza çalışmasını ilk başlatmanın onurunu duymaktadır.

Kalite Politikamız

Günümüz şartlarını ön planda tutarak kaliteli ürünleri yerinde kullanarak müşterilerimize güncel teknoloji ile  ürün ve hizmet sunmaktır. Pınar GÜNSEVEN Mimarlık tüm faaliyet alanlarında kendini yenilemeyi ve uluslararası standartlarını yakalamayı hedeflemektedir.