Elektromanyetik Casusluğa Karşı Dinlenemeyen Oda (EMI)

Mimarlık Mühendislik Müşavirlik İnşaat Tic. Ltd. Şti., 2010 yılında Mimar Pınar Günseven tarafından kurulmuştur. Mimari, iç mimari, inşaat ve müşavirlik hizmetleri faaliyet alanlarını oluşturmaktadır.Bizi diğer firmalardan ayıran en büyük özelliğimiz: “Elektromanyetik casusluğa karşı dinlenemeyen mekanların” tasarımını ve uygulamasını yapabilmemizdir.

Günümüz teknolojisini en iyi şekilde kullanarak, elde ettiğimiz bilgi ve birikimleri, son teknik donanımlarla uyguladığımız sıra dışı projelere katarak imza atmaktayız.Herkesin uygulamasını yapamayacağı teknik bilgi ve deneyim gerektiren işimizin güvenilirliğini, özel kurumlar ya da TUBİTAK aracılığı ile test etmekteyiz. Yaptığımız iş tamamen yasal olup iş adamları, ihaleye giren müteahhitler, siyasiler, kendini güvende hissetmeyen, dinlendiğini düşünen, güvenli mekan oluşturmak isteyen kişi ve kurumlar için uygundur.
 
Sistemimizi kişi ve kurumların ihtiyaçlarına göre özel tasarlayıp en çok üç hafta içinde “Dinlenemeyen mekanı” (EMI) teslim ediyoruz. Yaptığımız mekanlarda, veri taşıyıcı böcek ya da daha başka veri ileten hiçbir şeyin çalışamadığının ve %100 güvenli mekanlar yaptığımızın garantisini veriyoruz. Ayrıca müşterilerimizle gizlilik sözleşmesi yapıp hiçbir özel bilgiyi kişi ve kurumlarca paylaşmıyoruz.
 
Diğer Uygulamalarımız

•Sunucu Odaları •Bilgisayar Odaları •Tıbbi Muayene Odaları •İstihbarat İçin Binalar
 
Projede Kapılar
 
1- Aynı odalar gibi özel olup elektromanyetik veri akışını engelleyecek sistem ile üretilmektedir. İşverenin isteği dahilinde kapı kilit sistemleri şifreli, kartlı, parmak izli ya da hepsini bir arada kullanabilecek şekilde tasarlanabilmektedir.
2- Sistem Hackerlerin kablo veya kamera kullanmadan içerideki sesi ve görüntüyü aynı anda yakalayıp uzakta kendi ekranlarında görüntü ve sese çevirebilmelerini engelliyor.